Trec Whey 100

Trec Whey 100

miejsce
w rankingu

--

Trec Whey 100
5.0
opinii: 1
Jak walczyć z zimowym tłuszczykiem?

Jak walczyć z zimowym tłuszczykiem?

Czytaj artykuł
Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

Czy stosowanie odżywek białkowych naprawdę jest konieczne?

Czytaj artykuł
Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Bartosz 2016-03-04 09:47

    Właśnie przesiadłem się na to białko.Mogę powiedzieć, że Trec to całkiem inna klasa. Smak czekolada - pycha, rozpuszczalność - dwa machnięcia shakerem i gotowe.Polecam!

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Preparat Trec Whey 100 został przyporządkowany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: Białko, odżywki białkowe. Producentem produktu Trec Whey 100 jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Trec Whey 100 jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Trec Whey 100 oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Trec Whey 100 dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Trec Whey 100. Produkt Trec Whey 100 został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-02-11 09:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Trec Whey 100 to prosimy o dodanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Trec Whey 100. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Trec Whey 100 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.