Reklama baner
Topinulin Diabetes

Topinulin Diabetes

miejsce
w rankingu

--

Topinulin Diabetes
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Migdały w kuchni i kosmetyce

Migdały w kuchni i kosmetyce

Czytaj artykuł
Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Antyoksydanty - powstrzymaj starzenie

Czytaj artykuł
Czy to już kaszel palacza?

Czy to już kaszel palacza?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Topinulin Diabetes

Producent:

Opis:

Topinulin Diabetes to preparat dostępny w postaci tabletek. Suplement diety w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną zachować odpowiedni poziom glukozy we krwi. W składzie suplementu diety Topinulin Diabetes znajdują się niezwykle cenne substancje: morwa biała dba o równowagę metabolizmu węglowodanów w organizmie. Ponadto - Topinulin Diabetes wzmacnia układ odpornościowy.

Skład:

W składzie suplementu diety Topinulin Diabetes znajdują się następujące substancje: sproszkowane bulwy topinambura, ekstrakt z liści morwy białej, ekstrakt z nasion kozieradki pospolitej (Trigonella foenumgraecum L.), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, chlorek chromu (III).

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować jedną tabletkę trzy razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Sussina Gold

5.01 opinii:
Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold...
czytaj dalej »

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold... czytaj dalej »

Liponexin

5.01 opinii:
Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Insulan

5.02 opinii:
Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Chlorella Tabletki

3.437 opinii:
Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter...
czytaj dalej »

Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter... czytaj dalej »

Preparat Topinulin Diabetes został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: odchudzanie, Poziom cukru, zdrowie, Cukrzyca. Producentem specyfiku Topinulin Diabetes jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Topinulin Diabetes jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Topinulin Diabetes oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Topinulin Diabetes można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Topinulin Diabetes. Preparat Topinulin Diabetes został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-19 17:41. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Topinulin Diabetes to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Topinulin Diabetes. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Topinulin Diabetes to z pewnością pomożesz wielu ludziom.