Tinctura Salviae
Jak dbać o higienę osobistą?

Jak dbać o higienę osobistą?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Tinctura Salviae

Producent:

Opis:

Tinctura Salviae to preparat dostępny w postaci nalewki. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które borykają się ze stanami zapalnymi błon śluzowych jamy ustnej i gardła. Nalewka Tinctura Salviae polecana jest dla pacjentów, którzy zmagają się z przeziębieniem. Należy jednak zaznaczyć, że preparat nie jest zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży, jak i karmiących piersią.

Skład:

W składzie nalewki Tinctura Salviae znajdują się następujące substancje: Salviae tinctura, etanol.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Do pędzlowania dziąseł preparat należy stosować w formie nierozcieńczonej. Do płukania i przemywania jamy ustnej zaleca się rozcieńczyć 5-10 ml nalewki w 1 szklance przegotowanej i wystudzonej wody.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - stan zapalny jamy ustnej

Preparat Tinctura Salviae został dodany do kategorii Higiena wraz z tagami: Alergia Skórna, zapalenie dziąseł, zakażenia pochwy, potliwość, niestrawność, ból gardła, stan zapalny gardła, stan zapalny jamy ustnej. Wytwórcą specyfiku Tinctura Salviae jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Tinctura Salviae jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Tinctura Salviae oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Tinctura Salviae można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Tinctura Salviae. Produkt Tinctura Salviae został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-20 12:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tinctura Salviae to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Tinctura Salviae. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Tinctura Salviae to z pewnością pomożesz wielu ludziom.