Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

miejsce
w rankingu

--

Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy
5.0
opinii: 1
Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Domowe sposoby na grzybicę jamy ustnej

Czytaj artykuł
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Sposoby na przykry zapach stóp

Sposoby na przykry zapach stóp

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mila 2017-04-25 21:08

  Myślałam, że kleszczołapki to wynalazek trudny w użyciu, ale bez problemu udało mi się usunąć 4 kleszcze za 1 podejściem.

 • Zapoznaj się z ulotką Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

  Producent:

  Opis:

  Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to haczyki przeznaczone do wykręcania kleszczy. W opakowaniu znajdują się 2 haczyki - duży (do kleszczy dużych rozmiarów) i mały (do małych kleszczy i do użycia w trudno dostępnych miejscach).

  Produkt wielokrotnego użytku.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kleszczołapki

  Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy

  5.01 opinii:
  Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to haczyki przeznaczone do wykręcania...
  czytaj dalej »

  Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to haczyki przeznaczone do wykręcania... czytaj dalej »

  Produkt Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: Usuwanie kleszczy, Kleszczołapki. Producentem preparatu Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy. Produkt Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy został zapisany do bazy danych w dniu 2015-09-01 17:35. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Tick Twister - Kleszczołapki Do Usuwania Kleszczy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.