Thermal SPA, Hydrating Shower Gel

Thermal SPA, Hydrating Shower Gel

miejsce
w rankingu

--

Thermal SPA, Hydrating Shower Gel
4.25
opinii: 4
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Laura 2016-02-11 13:15

  Zapach jest nieziemski ! Bardzo świeży i intensywny - po użyciu pachnie całe mieszkanie - nie tylko łazienka!!Super myje - pozostawia na skórze wrażenie świeżości i czystości)) Polecam!

 • Jacek 2015-07-07 13:16

  Żel jak żel, jest taki sam jak inne, które mogłem spotkać w swoim życiu. Jak dla mnie jest dobry, ale bez szału niczym się nie wyróżnia.

 • Olka 2015-07-07 13:15

  Bardzo często z niego korzystam i powiem szczerze, ze nie narzekam i działa bardzo dobrze. Bez żadnych uwag mogę bez problemu czuć sie o wiele lepiej :)

 • Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

  Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

  Czytaj artykuł
  Palenie szkodzi ciężarnym

  Palenie szkodzi ciężarnym

  Czytaj artykuł
  Uzależniająca czekolada

  Uzależniająca czekolada

  Czytaj artykuł
 • Karola 2015-07-04 22:26

  Żel ma fajny zapach, głównie z tego powodu go kupuje i nie zamieniłabym go na żaden inny :P

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb palmolive

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Thermal SPA, Hydrating Shower Gel został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem produktu Thermal SPA, Hydrating Shower Gel jest Palmolive, który również jest producentem takich specyfików jak Naturals, Shower Milk, Ultra Moisturising with Olive & Moisturising Milk, Naturals, Shower Milk, Nourishing with Milk & Honey, Thermal SPA, Massage, Thermal SPA, Hydrating Shower Gel. Ulotka specyfiku Thermal SPA, Hydrating Shower Gel jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Thermal SPA, Hydrating Shower Gel oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Thermal SPA, Hydrating Shower Gel dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Thermal SPA, Hydrating Shower Gel. Produkt Thermal SPA, Hydrating Shower Gel został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Thermal SPA, Hydrating Shower Gel to prosimy o dodanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Thermal SPA, Hydrating Shower Gel. Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Thermal SPA, Hydrating Shower Gel to z pewnością pomożesz wielu ludziom.