The Falsies Black Drama Volum Express Mascara

The Falsies Black Drama Volum Express Mascara

miejsce
w rankingu

--

The Falsies Black Drama Volum Express Mascara
3.33
opinii: 3
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dramax 2015-08-04 22:06

  Bardzo dobry środek z jedną poważną wadą. Otóż moim zdaniem The Falsies Black Drama Volum Express Mascara powinien być tańszy o wiele.

 • Volka 2015-08-04 22:05

  Spełnia swoje zadania i na ogół mi się podoba. Nie mam do niego żadnego negatywnego podejścia, jest po prostu dobrze i to mi się podoba ;)

 • Kinga 2015-05-22 00:02

  Daje ta mascara bardzo mocny efekt, na tyle mocny iż na co dzień raczej nie polecam jej stosować. Trzyma się na rzęsach długo, polecam dla zdecydowanych :)

 • Zapoznaj się z ulotką The Falsies Black Drama Volum Express Mascara

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do rzęs

  Specyfik The Falsies Black Drama Volum Express Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem preparatu The Falsies Black Drama Volum Express Mascara jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku The Falsies Black Drama Volum Express Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat The Falsies Black Drama Volum Express Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat The Falsies Black Drama Volum Express Mascara można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu The Falsies Black Drama Volum Express Mascara. Produkt The Falsies Black Drama Volum Express Mascara został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu The Falsies Black Drama Volum Express Mascara to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat korzystania z The Falsies Black Drama Volum Express Mascara. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu The Falsies Black Drama Volum Express Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.