The Falsies Black Drama Volum Express Mascara

The Falsies Black Drama Volum Express Mascara

miejsce
w rankingu

The Falsies Black Drama Volum Express Mascara
3.33
opinii: 3
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Dramax 2015-08-04 22:06

  Bardzo dobry środek z jedną poważną wadą. Otóż moim zdaniem The Falsies Black Drama Volum Express Mascara powinien być tańszy o wiele.

 • Volka 2015-08-04 22:05

  Spełnia swoje zadania i na ogół mi się podoba. Nie mam do niego żadnego negatywnego podejścia, jest po prostu dobrze i to mi się podoba ;)

 • Kinga 2015-05-22 00:02

  Daje ta mascara bardzo mocny efekt, na tyle mocny iż na co dzień raczej nie polecam jej stosować. Trzyma się na rzęsach długo, polecam dla zdecydowanych :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt The Falsies Black Drama Volum Express Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku The Falsies Black Drama Volum Express Mascara jest Maybelline, który również jest producentem takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka produktu The Falsies Black Drama Volum Express Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat The Falsies Black Drama Volum Express Mascara oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik The Falsies Black Drama Volum Express Mascara można dostać bez recepty.