Telescopic Carbon Black

Telescopic Carbon Black

miejsce
w rankingu

23

Telescopic Carbon Black
3.83
opinii: 6
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 15:29

  polecam

 • Izkasa 2015-04-30 20:40

  Po tym tuszu moję rzęsy są mega wydłużone oraz zakręcone. To bardzo mi sie podoba i dzieki temu wyglądam o wiele lepiej. To jest sukces dla mnie :)

 • Opinia użytkownika 2015-04-20 14:44

  Jak ktoś ma piękne rzęsy Telescopic Carbon Black od loreal to pewnie jest lepiej

 • Olej z pestek moreli surowiec kosmetyczny

  Olej z pestek moreli surowiec kosmetyczny

  Czytaj artykuł
  Groźne konsekwencje nadużywania suplementów diety

  Groźne konsekwencje nadużywania suplementów diety

  Czytaj artykuł
  Korzyści z picia zielonej herbaty

  Korzyści z picia zielonej herbaty

  Czytaj artykuł
 • Monika.H 2015-04-16 23:17

  Cena rzeczywiście jest trochę za dużo, ale za to bardzo fajnie działa ten tusz. Nie ma problemów z jego nakładaniem, dobrze wydłuża i pogrubia rzęsy. Polecam

 • Olga 2015-04-16 20:59

  Widzę efekt wydłużenia oraz zwiększenia objętości. Działa dobrze, tylko u mnie troszkę się rozmazuje na początku, ale później jest już lepiej! Cena również mogłaby być mniejsza - także są dwa minusy!

 • Marta 2015-04-16 20:56

  Przede wszystkim bardzo ważne jest to, że Telescopic Carbon Black nie kruszy się po kilku godzinach. Skutecznie wydłuża oraz pogrubia rzęsy. Daje 100%, bo to jest super!

 • Zapoznaj się z ulotką Telescopic Carbon Black

  Producent:

  LOREAL

  Thumb loreal

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Preparat Telescopic Carbon Black został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz do rzęs, tusz wydłużający, kosmetyki. Producentem specyfiku Telescopic Carbon Black jest LOreal, który również jest producentem takich specyfików jak LOreal Visible Results, LOreal Revitalift , LOreal Age Perfect , LOreal Kolagenowa Sprężystość Skóry , LOreal Age Re-Perfect Pro-Calcium. Ulotka preparatu Telescopic Carbon Black jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Telescopic Carbon Black oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Telescopic Carbon Black dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Telescopic Carbon Black. Preparat Telescopic Carbon Black został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Telescopic Carbon Black to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Telescopic Carbon Black. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Telescopic Carbon Black to z pewnością pomożesz wielu osobom.