Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15

Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15

miejsce
w rankingu

2

Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15
4.14
opinii: 7
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ewa 2016-02-25 10:47

  Mam skórę mieszaną, w kierunku suchej i ten podkład najlepiej sprawdza się u mnie jesienią i zimą. Dobrze kryje, nie tworzy płaskiego matu, ale skóra wygląda po prostu zdrowo.

 • Paulina.B 2015-06-03 00:07

  Jeden z lepszych podkładów do twarzy moim zdaniem, warto wspomnieć iż bez problemów utrzymuje się przez cały dzień. Do tego bardzo mocno kryje. Ilość kolorów do wyboru jest wystarczająca i przynajmniej u mnie nie ma z tym najmniejszego problemu.

 • Wiolka 2015-05-03 22:07

  Dzięki Teint Haute Tenue mogę wygładzić swoją twarz i pozbyć ją dużych niedoskonałości. Działa to bardzo dobrze i jestem z tego zadowolona.

 • Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Hemoroidy - wstydliwy problem, którego możesz uniknąć

  Czytaj artykuł
  Menopauza i jej pierwsze oznaki

  Menopauza i jej pierwsze oznaki

  Czytaj artykuł
  Poznaj moc pelargonii afrykańskiej

  Poznaj moc pelargonii afrykańskiej

  Czytaj artykuł
 • Ewka 2015-05-03 22:05

  Fluidek szybko pozwala zakryć pewne niedoskonałości tylko jest jeden minus tego środka. Jest nim cena, która nie pozwala mi kupować za bardzo tego środka ...

 • Wiolka 2015-04-20 21:01

  Ja osobiście nie mam problemów żadnych z Teint Haute Tenue i oceniam ten środek na jeden z lepszych z których miałem okazje korzystać. Działa to bardzo dobrze i daje 5/5!

 • Izyda 2015-04-20 20:59

  Ja osobiście bym z niego bardzo korzystała tylko demotywuje mnie to, że szybko u mnie znika tzn po 6 godzinach już mam pewne drobne luki na twarzy a ich nie powinno być!

 • Anna W. 2015-04-20 20:58

  Ten podkład to jest po prostu rewelacja. Jeszcze nie korzystałam z takiego, który w tak piękny sposób pomógłby mi zniwelować moje niedoskonałości. Spf 15 działa i polecam go kazdej kobiecie.

 • Zapoznaj się z ulotką Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15

  Producent:

  CLARINS

  Thumb clarins

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: spf 15, podkład do twarzy, fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą produktu Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 jest Clarins, który również jest twórcą takich preparatów jak Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15. Ulotka produktu Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15. Preparat Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15. Jeżeli utworzysz notkę na temat specyfiku Teint Haute Tenue (Everlasting Foundation) SPF 15 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.