Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym

Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym

miejsce
w rankingu

--

Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym
4.33
opinii: 3
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-15 16:36

  polecam

 • Ewelina 2015-05-15 23:24

  U mnie podjaśnił nieco włosy, fajnie się sprawdza. Wiadomo że farba schodzi po kilkudziesięciu myciach głowy, jednakże kolor i tak przez satysfakcjonująco długi czas trzyma się na głowie :)

 • Aneta 2015-04-17 01:11

  U mnie objawia się to tym, iż farbuje włosy na kolor o jeden odcień ciemniejszy - dość bezpieczne narzędzie gdy wiemy dokąd zmierzamy. Do tego cena jest niska a efekt trwały :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier color and shine

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: szampon koloryzujący, koloryzacja. Wytwórcą specyfiku Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym jest Garnier Color & Shine, który również jest twórcą takich specyfików jak Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym. Ulotka preparatu Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym. Specyfik Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Szampon koloryzujący z ekstraktem z żurawiny i olejkiem arganowym to z pewnością pomożesz wielu ludziom.