Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • renata 2016-02-26 09:42

  Jest to lekkiej konsystencji kosmetyk.Polecam.Naprawdę warto, tani i porządnej jakości.

 • Dziaka 2015-08-06 19:19

  Oj tam! Dokładnie tego szukałam, czegoś co będzie mogło mi pomóc na dłużej. Ten błyszczyk jest po prostu doskonały i wiem, że dzięki temu można teraz zrobić piękny i kuszący makijaż.

 • Jaxi 2015-04-16 20:41

  W mojej ocenie to nie jest aż takie doskonałe. Niby wszystko jest dobrze, tylko trzeba uważać na rozmazywanie, gdyż na początku jest z tym bardzo duży problem! Później dopiero po krótkim czasie można już normalnie funkcjonować, ale początek jest straszny...

 • Dieta w wielkim mieście

  Dieta w wielkim mieście

  Czytaj artykuł
  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

  Czytaj artykuł
  Sauna dla zdrowia

  Sauna dla zdrowia

  Czytaj artykuł
 • Justynka 2015-04-16 20:40

  Bardzo podobają mi się te błyszczyki. Można poprawić stan swoich ust i teraz można wyglądać o wiele lepiej niż wcześniej! Koleżanki mówiły mi, że pasuje mi ten błyszczyk niesamowicie także jestem za tym jak najbardziej :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb vipera

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Sweet & Wet został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: błyszczyk, błyszczyki, usta, makijaż. Wytwórcą produktu Sweet & Wet jest Vipera, który również jest twórcą takich preparatów jak Sweet & Wet, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, Fashion Powder, Puder sypki odbijający światło , Jumpy. Ulotka produktu Sweet & Wet jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Sweet & Wet oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Sweet & Wet dostępny jest bez recepty.