Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kaja 2016-03-01 15:25

  Peeling ma rewelacyjny zapach.Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

 • Lea 2015-05-01 14:57

  U mnie ten krem w ogóle się nei sprawdza :/ Chciałam nawilżyć tylko moją twarz, ale efekt mizerny - moim zdaniem są lepsze rozwiązania.

 • Wiktoria W. 2015-04-20 10:17

  Bardzo dobrze masło do ciała. Czuć pielęgnacje i jakby regeneracje. O wiele lepiej ten element ciała później wygląda. Sweet Secret działa bardzo dobrze!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb farmona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Sweet Secret został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: masło do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Sweet Secret jest Farmona, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Sweet Secret, Tutti Frutti, Radical, Tutti Frutti , Radical . Ulotka specyfiku Sweet Secret jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Sweet Secret oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Sweet Secret dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sweet Secret. Produkt Sweet Secret został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sweet Secret to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Sweet Secret. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Sweet Secret to z pewnością pomożesz wielu osobom.