Sweet Secret

Sweet Secret

miejsce
w rankingu

--

Sweet Secret
4.67
opinii: 3
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • kaja 2016-03-01 15:25

  Peeling ma rewelacyjny zapach.Opakowanie jest poręczne i wygodne. Łatwo z niego wydobyć resztki produktu.

 • Lea 2015-05-01 14:57

  U mnie ten krem w ogóle się nei sprawdza :/ Chciałam nawilżyć tylko moją twarz, ale efekt mizerny - moim zdaniem są lepsze rozwiązania.

 • Wiktoria W. 2015-04-20 10:17

  Bardzo dobrze masło do ciała. Czuć pielęgnacje i jakby regeneracje. O wiele lepiej ten element ciała później wygląda. Sweet Secret działa bardzo dobrze!

 • Zapoznaj się z ulotką Sweet Secret

  Producent:

  FARMONA

  Thumb farmona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Sweet Secret został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: masło do ciała, uniwersalne, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Sweet Secret jest Farmona, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Sweet Secret, Tutti Frutti, Radical, Tutti Frutti , Radical . Ulotka specyfiku Sweet Secret jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Sweet Secret oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Sweet Secret dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sweet Secret. Produkt Sweet Secret został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sweet Secret to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Sweet Secret. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Sweet Secret to z pewnością pomożesz wielu osobom.