Reklama baner
SVR Labial

SVR Labial

miejsce
w rankingu

--

SVR Labial
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Stres: 5 sposobów jak się go pozbyć

Czytaj artykuł
Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Ekskluzywne meble ogrodowe z technorattanu

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką SVR Labial

Producent:

SVR

Thumb svr

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt SVR Labial został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: pękające usta. Producentem preparatu SVR Labial jest SVR, który również jest twórcą takich produktów jak SVR Labial, SVR Densitium 45+, SVR Provegol, SVR Krem Do Rąk Creme Mains, SVR Hydracid C. Ulotka produktu SVR Labial jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat SVR Labial oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat SVR Labial można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu SVR Labial. Preparat SVR Labial został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-09 13:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu SVR Labial to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania SVR Labial. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu SVR Labial to z pewnością pomożesz wielu ludziom.