SVR Labial

SVR Labial

miejsce
w rankingu

--

SVR Labial
0.0
opinii: 0
Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

Czytaj artykuł
Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Co mogą oznaczać pryszcze na twarzy.

Czytaj artykuł
Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką SVR Labial

Producent:

SVR

Thumb svr

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty -

Lips

4.52 opinii:
Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla...
czytaj dalej »

Lips to kosmetyk w postaci maści na zajady. Maść przeznaczona jesy w szczególności dla... czytaj dalej »

4.52 opinii:

Produkt SVR Labial został zapisany do kategorii Inne wraz z tagami: pękające usta. Producentem preparatu SVR Labial jest SVR, który również jest twórcą takich produktów jak SVR Labial, SVR Densitium 45+, SVR Provegol, SVR Krem Do Rąk Creme Mains, SVR Hydracid C. Ulotka produktu SVR Labial jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić informacje na temat SVR Labial oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat SVR Labial można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu SVR Labial. Preparat SVR Labial został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-03-09 13:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu SVR Labial to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania SVR Labial. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu SVR Labial to z pewnością pomożesz wielu ludziom.