Reklama baner
Sussina Stevia

Sussina Stevia

miejsce
w rankingu

--

Sussina Stevia
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Czym jest dieta RAW?

Czym jest dieta RAW?

Czytaj artykuł
Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

Wiosenna dieta bananowa – oczyszczamy organizm, tracimy kilogramy!

Czytaj artykuł
Rozrywka i sport w jednym

Rozrywka i sport w jednym

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sussina Stevia

Producent:

Opis:

Sussina Stevia to preparat dostępny w postaci tabletek. Sussina Stevia to bezpieczny dla naszego zdrowia słodzik. Jedna tabletka, to około 3 g cukru.

Skład:

W składzie tabletek Sussina Stevia znajdują się następujące substancje: wodorowęglan sodu, cytrynian sodu, glikozydy stewiolowe, l-leucytyna.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

Sussina Gold

5.01 opinii:
Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold...
czytaj dalej »

Sussina Gold to słodzik dostępny w postaci tabletek. Słodzik jest niskokaloryczny. Sussina Gold... czytaj dalej »

Liponexin

5.01 opinii:
Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki...
czytaj dalej »

Liponexin to dietetyczny środek spożywczy w postaci kapsułek. Lekarze zalecają stosować kapsułki... czytaj dalej »

Insulan

5.02 opinii:
Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla...
czytaj dalej »

Insulan to lek, który dostępny jest w formie tabletek. Preparat przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

Chlorella Tabletki

3.437 opinii:
Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter...
czytaj dalej »

Chlorella – co to takiego? Chlorella to alga słodka, która ma charakter... czytaj dalej »

Produkt Sussina Stevia został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zdrowie, Poziom cukru, Cukrzyca. Wytwórcą preparatu Sussina Stevia jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Sussina Stevia jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Sussina Stevia oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Sussina Stevia można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sussina Stevia. Produkt Sussina Stevia został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-08-19 16:43. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sussina Stevia to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Sussina Stevia. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Sussina Stevia to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.