SuperStay 24h Concealler

SuperStay 24h Concealler

miejsce
w rankingu

--

SuperStay 24h Concealler
2.67
opinii: 3
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł
Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Doskonały sposób na pozbycie się trądziku

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olka 2015-08-07 09:01

  Niestety nie polecam za słabo to działa i nie warto jest stosować takich środków! Daje 2 na zachęte!

 • Mi 2015-08-07 08:59

  W płynie jak dla mnie to korektory są bardzo słabe. Nie polecam tego środka, bo na mnie nie zadziałał.

 • MałaMii 2015-06-11 14:07

  Jest mega odporny, z innymi korektorami miałam problemy że albo nie były odporne na pot albo też lekkie zadrapania, to trzyma spokojnie cały dzień. Do teog nie wygląda sztucznie, jestem bardzo zadowolona !

 • Zapoznaj się z ulotką SuperStay 24h Concealler

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt SuperStay 24h Concealler został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: w płynie, korektor, korektor w płynie, korektory, makijaż. Producentem specyfiku SuperStay 24h Concealler jest Maybelline, który również jest producentem takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu SuperStay 24h Concealler jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat SuperStay 24h Concealler oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Preparat SuperStay 24h Concealler dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu SuperStay 24h Concealler. Preparat SuperStay 24h Concealler został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu SuperStay 24h Concealler to prosimy o dodanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat użytkowania SuperStay 24h Concealler. Jeżeli dodasz informację na temat produktu SuperStay 24h Concealler to z pewnością pomożesz wielu ludziom.