SuperShock Mascara

SuperShock Mascara

miejsce
w rankingu

--

SuperShock Mascara
4.0
opinii: 5

Kup w sklepie

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-07 12:01

  Taki sobie...w ogólnym rozrachunku można kupić lepsze produkty w tej samej cenie.

 • Weronika 2016-03-01 14:38

  Ogólnie daje fajny i naturalny efekt, cena bez promcji wysoka, ale jak to Avon - ciągle tam jakieś są.

 • Gini 2015-08-29 22:33

  Kolejny tusz który maże całe moje oczy .. Jakaś totalna masakra z nimi!

 • Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Objawy niedoboru witamin i minerałów

  Czytaj artykuł
  Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

  Witaminowe suplementy diety - potrzebne czy nie?

  Czytaj artykuł
  Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

  Czytaj artykuł
 • Ivi 2015-08-29 22:32

  Szczoteczka do mnie przemawia, ma fajny kształt i dobrze się z niej korzysta. Tusz nadaje dobrego efektu pogrubienia, widać go na pierwszy rzut oka

 • Lexy 2015-04-17 12:54

  Jak dla mnie to bardzo dobry tusz i warto jest go stosować jedynym moim minusem jest cena. Ale da sie do tego przyzwyczaić. Lepiej się wygląda to jest super !

 • Zapoznaj się z ulotką SuperShock Mascara

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Specyfik SuperShock Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem produktu SuperShock Mascara jest Avon, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu SuperShock Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat SuperShock Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt SuperShock Mascara można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu SuperShock Mascara. Specyfik SuperShock Mascara został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu SuperShock Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania SuperShock Mascara. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu SuperShock Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.