Super Lustrous, Lipgloss

Super Lustrous, Lipgloss

miejsce
w rankingu

--

Super Lustrous, Lipgloss
3.33
opinii: 3
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jowita 2015-08-04 16:24

  Szału błyszczyk nie robi. Jest trwały ale jego jakość jest nijaka. Pozostawały mi białe kreski na ustach a kolor nie był do końca wyraźny.

 • Rita 2015-08-04 16:20

  Błyszczyk ma zupełnie inny kolor niz ten na opakowaniu , do tego kolory są wyblakłe. Nie polecam

 • Opinia użytkownika 2015-05-25 14:10

  super

 • Zapoznaj się z ulotką Super Lustrous, Lipgloss

  Producent:

  REVLON

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - błyszczyki

  Specyfik Super Lustrous, Lipgloss został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: błyszczyki, usta, makijaż. Producentem specyfiku Super Lustrous, Lipgloss jest Revlon, który również jest wytwórcą takich produktów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka specyfiku Super Lustrous, Lipgloss jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Super Lustrous, Lipgloss oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Super Lustrous, Lipgloss dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Super Lustrous, Lipgloss. Specyfik Super Lustrous, Lipgloss został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Super Lustrous, Lipgloss to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Super Lustrous, Lipgloss. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Super Lustrous, Lipgloss to z pewnością pomożesz wielu ludziom.