Super Lustrous, Lipgloss

Super Lustrous, Lipgloss

miejsce
w rankingu

--

Super Lustrous, Lipgloss
3.33
opinii: 3
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jowita 2015-08-04 16:24

  Szału błyszczyk nie robi. Jest trwały ale jego jakość jest nijaka. Pozostawały mi białe kreski na ustach a kolor nie był do końca wyraźny.

 • Rita 2015-08-04 16:20

  Błyszczyk ma zupełnie inny kolor niz ten na opakowaniu , do tego kolory są wyblakłe. Nie polecam

 • Opinia użytkownika 2015-05-25 14:10

  super

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb revlon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Super Lustrous, Lipgloss został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: błyszczyki, usta, makijaż. Producentem specyfiku Super Lustrous, Lipgloss jest Revlon, który również jest wytwórcą takich produktów jak PhotoReady Makeup, ColorStay, Stay Natural Makeup, ColorStay, Makeup with SoftFlex for Normal/Dry Skin 24Hrs, Nail Enamel, Super Lustrous, Lipgloss. Ulotka specyfiku Super Lustrous, Lipgloss jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Super Lustrous, Lipgloss oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Super Lustrous, Lipgloss dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Super Lustrous, Lipgloss. Specyfik Super Lustrous, Lipgloss został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Super Lustrous, Lipgloss to prosimy o dołączenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Super Lustrous, Lipgloss. Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Super Lustrous, Lipgloss to z pewnością pomożesz wielu ludziom.