Reklama baner
Super Drama Mascara

Super Drama Mascara

miejsce
w rankingu

--

Super Drama Mascara
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ondura 2015-08-05 19:27

  Najgorsza w całym tym produkcie jest po prostu szczoteczka :( To ona odpowiada za to że skleja moje rzęsy i efekt jest nijaki

 • Oliwia 2015-08-05 19:22

  Bardzo mocno pogrubia, wręcz tworzy efekt nienaturalnych rzęs. Dla mnie trochę przesada :(

 • Małgosia^^ 2015-07-04 17:31

  Jeśli ktoś szuka mocnego pogrubienia to jak najbardziej polecam każdemu! Wydłuża i podkręca rzęsy na tyle widocznie, że do codziennego użytku super drama na pewno się nie nadaje - tylko imprezy etc.!

 • Zapoznaj się z ulotką Super Drama Mascara

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Super Drama Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem produktu Super Drama Mascara jest Avon, który również jest twórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Super Drama Mascara jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Super Drama Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Super Drama Mascara dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Super Drama Mascara. Produkt Super Drama Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Super Drama Mascara to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Super Drama Mascara. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Super Drama Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.