Super Drama Mascara

Super Drama Mascara

miejsce
w rankingu

--

Super Drama Mascara
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ondura 2015-08-05 19:27

  Najgorsza w całym tym produkcie jest po prostu szczoteczka :( To ona odpowiada za to że skleja moje rzęsy i efekt jest nijaki

 • Oliwia 2015-08-05 19:22

  Bardzo mocno pogrubia, wręcz tworzy efekt nienaturalnych rzęs. Dla mnie trochę przesada :(

 • Małgosia^^ 2015-07-04 17:31

  Jeśli ktoś szuka mocnego pogrubienia to jak najbardziej polecam każdemu! Wydłuża i podkręca rzęsy na tyle widocznie, że do codziennego użytku super drama na pewno się nie nadaje - tylko imprezy etc.!

 • Zapoznaj się z ulotką Super Drama Mascara

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Super Drama Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Producentem produktu Super Drama Mascara jest Avon, który również jest twórcą takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Super Drama Mascara jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Super Drama Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Super Drama Mascara dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Super Drama Mascara. Produkt Super Drama Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Super Drama Mascara to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Super Drama Mascara. Jeżeli dołączysz opinię na temat produktu Super Drama Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.