SunOzon, Selbstbräunungsmilch

SunOzon, Selbstbräunungsmilch

miejsce
w rankingu

--

SunOzon, Selbstbräunungsmilch
3.25
opinii: 4
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 15:28

  Produkt szybko sie wchlania. Efekt opalenizny pojawia sie na skorze bardzo szybko.

 • Atasa 2015-08-05 14:40

  Na moją skórę to pasuje idealnie i jestem zadowolona z tego, bo bardzo mi się to podoba. Mój wygląd teraz jest o wiele lepszy niż wcześniej :)

 • Nikor 2015-08-05 14:40

  Dla mnie również to bez sensu, jednak stosowałam to moja mama na której to wyglądało bardzo dobrze. Nie chciała się opalać, bo nie mogła.

 • Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

  Czytaj artykuł
  Perspektywa snu: spanie w strefie konfliktu

  Perspektywa snu: spanie w strefie konfliktu

  Czytaj artykuł
  Jak ograniczyć spożywanie cukru.

  Jak ograniczyć spożywanie cukru.

  Czytaj artykuł
 • Yors 2015-08-05 14:36

  O nie. To jest dla mnie najgorsze co można robić. Po co w ogóle stosować samoopalacz ?...

 • Zapoznaj się z ulotką SunOzon, Selbstbräunungsmilch

  Producent:

  ROSSMANN

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat SunOzon, Selbstbräunungsmilch został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: samoopalacze, opalanie. Wytwórcą preparatu SunOzon, Selbstbräunungsmilch jest Rossmann, który również jest twórcą takich produktów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka preparatu SunOzon, Selbstbräunungsmilch jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat SunOzon, Selbstbräunungsmilch oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt SunOzon, Selbstbräunungsmilch można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu SunOzon, Selbstbräunungsmilch . Preparat SunOzon, Selbstbräunungsmilch został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu SunOzon, Selbstbräunungsmilch to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania SunOzon, Selbstbräunungsmilch . Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu SunOzon, Selbstbräunungsmilch to z pewnością pomożesz wielu osobom.