Sunny Blusher

Sunny Blusher

miejsce
w rankingu

--

Sunny Blusher
4.2
opinii: 5
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 13:42

  Nie mam dużych wymagań co do rózu, ponieważ nie codziennie go używam.Ten jest ok.

 • Hania 2016-03-01 11:46

  dla mnie jest najlpeszy)

 • Givia 2015-08-05 21:16

  Jak dla mnie ma wszystko co powinien mieć dobry róż - nie osypuje się, trzyma się tam gdzie ma. Nie powstają żadne plamki, cena jest niska.

 • Alergia na białka mleka krowiego

  Alergia na białka mleka krowiego

  Czytaj artykuł
  Ekstremalny sport sposobem na nudę!

  Ekstremalny sport sposobem na nudę!

  Czytaj artykuł
  Propolis - przegląd zalet i sposób wykorzystania

  Propolis - przegląd zalet i sposób wykorzystania

  Czytaj artykuł
 • Olivia23 2015-08-05 21:15

  Kolorów jest wiele do wyboru, nigdy nie miałam problemów z ich doborem. Do tego cena jest przyzwoita i są trwałe. Jednak mogłyby być nieco bardziej wydajne.

 • Ewa2 2015-07-04 22:25

  Jak na mój pierwszy róż do policzków to sprawuje się bardzo dobrze! Kolor nie jest sztuczny i fajnie się go rozprowadza :)

 • Zapoznaj się z ulotką Sunny Blusher

  Producent:

  LOVELY

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Sunny Blusher został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: rożne, makijaż. Wytwórcą produktu Sunny Blusher jest Lovely, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Terra Cotta Compact, Eye Liner Long Lasting, Cracking Magic Special Effect Nail Polish , Baltic Sand, Sunny Blusher. Ulotka produktu Sunny Blusher jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Sunny Blusher oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Sunny Blusher można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sunny Blusher. Preparat Sunny Blusher został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sunny Blusher to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Sunny Blusher. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Sunny Blusher to z pewnością pomożesz wielu ludziom.