Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++

Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++

miejsce
w rankingu

--

Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++
4.0
opinii: 3
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kinga 2015-08-15 14:27

  Podkład na twarzy utrzymuje się przez prawie cały dzień, dobry efekt. Ma w sobie wszystko, aby nie dodawać nowych warstw. Tylko kolor dziwnie wygląda, to chyba już efekt sztucznej maski się mi ukazuje powoli.

 • Gosia1 2015-08-15 14:26

  Podkład fajnie, że ma filtr przeciwsłoneczny ale potrafi mocno zapchać skórę. W sumie, z innymi podkładami które dobrze kryją też jest ten efekt ale tutaj nie wyskakuje zaraz podrażnienie. Mocno zakrywa niedoskonałości, efektu maski jeszcze nie ma.

 • Olga 2015-04-28 22:01

  Skutecznie działa ochronnie na twarz. Daje 5/5 bo na prawdę czuje efekt po stosowaniu. Warto jest zaopatrzyć się w to na lato!

 • Zapoznaj się z ulotką Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++

  Producent:

  SHISEIDO

  Thumb shiseido

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: spf40, podkład ochronny, do twarzy, podkład do twarzy, fluidy, podkłady, makijaż. Producentem specyfiku Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ jest Shiseido, który również jest wytwórcą takich produktów jak Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++. Ulotka preparatu Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++. Produkt Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Sun Protection, Liquid Foundation SPF40 PA+++ to z pewnością pomożesz wielu ludziom.