Sun Moon Stars

Sun Moon Stars

miejsce
w rankingu

--

Sun Moon Stars
3.33
opinii: 3
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Jolanta.K 2015-08-05 11:52

  Zapach czuć w głównej mierze piżmem, sama butelka wygląda atrakcyjne ale jest w nim nutka "tandety". Cena nie jest szczególnie wygórowana, bo za 60-80zł możemy już go mieć. Na pewno nie jest to nic szczególne

 • Karo 2015-08-05 11:51

  Mi się w ogóle nie podoba .. Zapach przypomina mi tylko o zgniłej ziemi, w ogóle mi nie podszedł :(

 • Weronika 2015-06-11 18:31

  Zapach dobrze trzyma, 4-5 godzin i nadal go czuję (a bardziej trwałych nie potrzebuję). Pachnie ona mieszanką kwiatów, owoców - w sumie ciężko określić zapach ale mi się bardzo podoba :)

 • Zapoznaj się z ulotką Sun Moon Stars

  Producent:

  KARL LAGERFELD

  Thumb karl lagerfeld

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Sun Moon Stars został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą preparatu Sun Moon Stars jest Karl Lagerfeld, który również jest producentem takich preparatów jak Sun Moon Stars. Ulotka specyfiku Sun Moon Stars jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Sun Moon Stars oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Sun Moon Stars dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sun Moon Stars. Produkt Sun Moon Stars został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sun Moon Stars to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Sun Moon Stars. Jeżeli zamieścisz informację na temat preparatu Sun Moon Stars to z pewnością pomożesz wielu osobom.