Sumptuous Mascara

Sumptuous Mascara

miejsce
w rankingu

--

Sumptuous Mascara
4.0
opinii: 5
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Roksana 2016-03-18 10:17

  Jestem bardzo zadowolona z zakupionego produktu.Godny polecenia

 • Kamila 2016-02-16 17:11

  Po przejściu przez wszystkie pogrubiające tusze do rzęs, ten jest dla mnie najlepszy. Bardzo ładnie pogrubia, wydłuża, nie zostawia grudek, nie odbija się na powiekach.Polecam!

 • Monika 2015-08-15 16:09

  Opakowanie jest ładne, a tusz w nim jeszcze lepszy. Nie miałam żadnych problemów podczas jego używania, dobrze się rozprowadzał po całej rzęsie. Nie jest za sypki, za mokry w sam raz :)

 • Kiedy powinno się stosować gainery?

  Kiedy powinno się stosować gainery?

  Czytaj artykuł
  Po co dziecku mleko?

  Po co dziecku mleko?

  Czytaj artykuł
  Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

  Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

  Czytaj artykuł
 • Natalia 2015-08-15 16:06

  Polecam! Tusz nadaje wystarczającej objętości, z efektu który używam do pracy jestem zadowolona. Dobrze pasuje do mojej cery

 • Sylwia.L 2015-08-15 16:03

  Szczoteczka jest bardzo rzadka, przez co ciężko się go nakłada. Jak dla mnie nic ciekawego, efekt jest daremny

 • Zapoznaj się z ulotką Sumptuous Mascara

  Producent:

  ESTEE LAUDER

  Thumb estee lauder

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Sumptuous Mascara został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku Sumptuous Mascara jest Estee Lauder, który również jest twórcą takich produktów jak Double Wear Light, Stay-in-Place Makeup SPF10, Sumptuous Mascara, MagnaScopic, Advanced Night Repair, Synchronized Recovery Complex , Lucidity. Ulotka specyfiku Sumptuous Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Sumptuous Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Sumptuous Mascara dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Sumptuous Mascara. Produkt Sumptuous Mascara został dodany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sumptuous Mascara to prosimy o napisanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Sumptuous Mascara. Jeżeli utworzysz recenzję na temat specyfiku Sumptuous Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.