Summer White Sunset EDT

Summer White Sunset EDT

miejsce
w rankingu

--

Summer White Sunset EDT
4.33
opinii: 3
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Odżywka do rzęs - jak sprawdzić czy jest dobra?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiki 2015-08-05 20:53

  Fajny słodko-owocowy zapach :) Na wakacje gorąco polecam, ciężko będzie coś lepszego znaleźć w tej kwocie :D

 • Weronika.W 2015-08-05 20:51

  Nie jest drogi, pomimo swojej ceny potrafi wytrzymać 3 godziny. Teraz na wakacje to bardzo fajny zapach :) Na inny bym go nie wymieniła :P

 • Loola 2015-07-04 22:18

  Perfumy mają fajny zapach pomarańczy, mi się bardzo podoba. Trzyma 5-6 godzin, co jest dla mnie bardzo zadowalającym wynikiem.

 • Zapoznaj się z ulotką Summer White Sunset EDT

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Summer White Sunset EDT został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą specyfiku Summer White Sunset EDT jest Avon, który również jest producentem takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka preparatu Summer White Sunset EDT jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Summer White Sunset EDT oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Summer White Sunset EDT można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Summer White Sunset EDT. Produkt Summer White Sunset EDT został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Summer White Sunset EDT to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Summer White Sunset EDT. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Summer White Sunset EDT to z pewnością pomożesz wielu osobom.