Summer White Sunset EDT

Summer White Sunset EDT

miejsce
w rankingu

Summer White Sunset EDT
4.33
opinii: 3
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiki 2015-08-05 20:53

  Fajny słodko-owocowy zapach :) Na wakacje gorąco polecam, ciężko będzie coś lepszego znaleźć w tej kwocie :D

 • Weronika.W 2015-08-05 20:51

  Nie jest drogi, pomimo swojej ceny potrafi wytrzymać 3 godziny. Teraz na wakacje to bardzo fajny zapach :) Na inny bym go nie wymieniła :P

 • Loola 2015-07-04 22:18

  Perfumy mają fajny zapach pomarańczy, mi się bardzo podoba. Trzyma 5-6 godzin, co jest dla mnie bardzo zadowalającym wynikiem.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Summer White Sunset EDT został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Producentem specyfiku Summer White Sunset EDT jest Avon, który również jest producentem takich preparatów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka specyfiku Summer White Sunset EDT jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Summer White Sunset EDT oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Summer White Sunset EDT można kupić bez recepty.