Summer Glow + Soft Shimmer

Summer Glow + Soft Shimmer

miejsce
w rankingu

Summer Glow + Soft Shimmer
3.67
opinii: 3
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gloria 2015-08-17 12:40

  Balsam ten opalił mnie w bardzo dziwny sposób, jakby na kolor żółty. Efekt jest dziwny i nie do końca jestem z niego zadowolona!

 • Katie 2015-08-17 12:38

  Widać po nim delikatny efekt rozświetlenia oraz opalenizny, ja jestem z niego jak najbardziej zadowolona! Katie

 • Adrianna 2015-08-17 12:36

  Balsam ten nadaje delikatny odcień opalenizny, wygląda on naturalnie i na pewno nie mogę na niego narzekać! Jak najbardziej polecam

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Summer Glow + Soft Shimmer został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: balsam rozświetlający, balsam opalizujący, balsam samoopalająco, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Summer Glow + Soft Shimmer jest Dove, który również jest twórcą takich produktów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka produktu Summer Glow + Soft Shimmer jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Summer Glow + Soft Shimmer oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Summer Glow + Soft Shimmer można dostać bez recepty.