Summer Glow + Soft Shimmer

Summer Glow + Soft Shimmer

miejsce
w rankingu

--

Summer Glow + Soft Shimmer
3.67
opinii: 3
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Gloria 2015-08-17 12:40

  Balsam ten opalił mnie w bardzo dziwny sposób, jakby na kolor żółty. Efekt jest dziwny i nie do końca jestem z niego zadowolona!

 • Katie 2015-08-17 12:38

  Widać po nim delikatny efekt rozświetlenia oraz opalenizny, ja jestem z niego jak najbardziej zadowolona! Katie

 • Adrianna 2015-08-17 12:36

  Balsam ten nadaje delikatny odcień opalenizny, wygląda on naturalnie i na pewno nie mogę na niego narzekać! Jak najbardziej polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Summer Glow + Soft Shimmer

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - balsam do ciała

  Preparat Summer Glow + Soft Shimmer został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: balsam rozświetlający, balsam opalizujący, balsam samoopalająco, kosmetyki. Producentem specyfiku Summer Glow + Soft Shimmer jest Dove, który również jest twórcą takich specyfików jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Summer Glow + Soft Shimmer jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Summer Glow + Soft Shimmer oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Summer Glow + Soft Shimmer można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Summer Glow + Soft Shimmer. Preparat Summer Glow + Soft Shimmer został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Summer Glow + Soft Shimmer to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Summer Glow + Soft Shimmer. Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Summer Glow + Soft Shimmer to z pewnością pomożesz wielu osobom.