Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Żyj po sportowemu - to modne!

Żyj po sportowemu - to modne!

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Pati93 2015-08-04 21:20

  Jak dla mnie to Studio Lash Eye Liner jest bez szału. Poprzednie wszystkie tusze były takie same i niczym się nie wyróżnia. Grunt, że się nie kruszy.

 • Nikikta 2015-08-04 21:19

  Moje oczka teraz o wiele lepiej wyglądają i bardzo się przywiązałam do tego środka. Okazało się, że ślepy strzał, był najlepszym rozwiązaniem :)

 • Aśka 2015-04-23 23:35

  Polecam! U mnie bardzo dobrze sprawuje się gdy idzie o podkreślenie brwi - nie robi tego w sposób sztuczny, ale delikatny i widoczny.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Studio Lash Eye Liner został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do kresek, tusz, tusz do kresek, tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Producentem preparatu Studio Lash Eye Liner jest Miss Sporty, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka preparatu Studio Lash Eye Liner jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Studio Lash Eye Liner oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Studio Lash Eye Liner można kupić bez recepty.