Studio Lash Eye Liner

Studio Lash Eye Liner

miejsce
w rankingu

--

Studio Lash Eye Liner
3.67
opinii: 3
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Pati93 2015-08-04 21:20

  Jak dla mnie to Studio Lash Eye Liner jest bez szału. Poprzednie wszystkie tusze były takie same i niczym się nie wyróżnia. Grunt, że się nie kruszy.

 • Nikikta 2015-08-04 21:19

  Moje oczka teraz o wiele lepiej wyglądają i bardzo się przywiązałam do tego środka. Okazało się, że ślepy strzał, był najlepszym rozwiązaniem :)

 • Aśka 2015-04-23 23:35

  Polecam! U mnie bardzo dobrze sprawuje się gdy idzie o podkreślenie brwi - nie robi tego w sposób sztuczny, ale delikatny i widoczny.

 • Zapoznaj się z ulotką Studio Lash Eye Liner

  Producent:

  MISS SPORTY

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Studio Lash Eye Liner został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: do kresek, tusz, tusz do kresek, tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą specyfiku Studio Lash Eye Liner jest Miss Sporty, który również jest twórcą takich produktów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka produktu Studio Lash Eye Liner jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Studio Lash Eye Liner oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Studio Lash Eye Liner można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Studio Lash Eye Liner. Produkt Studio Lash Eye Liner został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Studio Lash Eye Liner to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Studio Lash Eye Liner. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Studio Lash Eye Liner to z pewnością pomożesz wielu ludziom.