Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Darii 2015-05-15 22:08

  Również na mnie bardzo średnio działa na mnie ten lakier i dodatkowo nie jest tak wytrzymały jak to miał być. Po kilku dniach już go i wiele mniej widać, no bez szału..

 • Nikas 2015-05-15 22:08

  Ogólnie bez rewelacji. Jak dla mnie za drogi jest ten środek i poprzez to mogę jedynie zmarnować swoje pieniażki. Efekt za mały niestety ;/

 • Wilkos 2015-05-15 22:07

  Strong & Trendy Nails to lakier, który w prosty i szybki sposób pozwala zmienić swoje paznokcie. Teraz już wiem jak można ładnie wyglądać małym kosztem to jest to :)

 • Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

  Co warto wiedzieć o wybielaniu zębów? cz. 2

  Czytaj artykuł
  Żyj po sportowemu - to modne!

  Żyj po sportowemu - to modne!

  Czytaj artykuł
  Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

  Sposoby na odchudzanie po trzydziestce

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-05-15 22:06

  Teraz moje paznokcie są w perfekcyjnej kondycji i dodatkowo bardzo ładnie i mocno trzyma się kolor to jest to na czym mi zależało i daje maksika.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb sensique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Produkt Strong & Trendy Nails został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Producentem specyfiku Strong & Trendy Nails jest Sensique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Trendy Colour, Eyeshadow Uno, Puder brązujący w kulkach, Strong & Trendy Nails, Puder rozśietlający w kulkach, Matt Finish Foundation. Ulotka specyfiku Strong & Trendy Nails jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Strong & Trendy Nails oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Strong & Trendy Nails można kupić bez recepty.