Strong & Trendy Nails

Strong & Trendy Nails

miejsce
w rankingu

--

Strong & Trendy Nails
3.5
opinii: 4
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Olejki – najlepszy sposób na poprawę kondycji włosów

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Darii 2015-05-15 22:08

  Również na mnie bardzo średnio działa na mnie ten lakier i dodatkowo nie jest tak wytrzymały jak to miał być. Po kilku dniach już go i wiele mniej widać, no bez szału..

 • Nikas 2015-05-15 22:08

  Ogólnie bez rewelacji. Jak dla mnie za drogi jest ten środek i poprzez to mogę jedynie zmarnować swoje pieniażki. Efekt za mały niestety ;/

 • Wilkos 2015-05-15 22:07

  Strong & Trendy Nails to lakier, który w prosty i szybki sposób pozwala zmienić swoje paznokcie. Teraz już wiem jak można ładnie wyglądać małym kosztem to jest to :)

 • Moja recenzja planów treningowych i diety PoTreningu.pl

  Moja recenzja planów treningowych i diety PoTreningu.pl

  Czytaj artykuł
  Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

  Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

  Czytaj artykuł
  Żyj po sportowemu - to modne!

  Żyj po sportowemu - to modne!

  Czytaj artykuł
 • Wiolka 2015-05-15 22:06

  Teraz moje paznokcie są w perfekcyjnej kondycji i dodatkowo bardzo ładnie i mocno trzyma się kolor to jest to na czym mi zależało i daje maksika.

 • Zapoznaj się z ulotką Strong & Trendy Nails

  Producent:

  SENSIQUE

  Thumb sensique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - do paznokci

  Produkt Strong & Trendy Nails został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do paznokci, lakier, lakier do paznokci, lakiery do paznokci, lakiery, paznokcie, makijaż. Producentem preparatu Strong & Trendy Nails jest Sensique, który również jest twórcą takich produktów jak Trendy Colour, Eyeshadow Uno, Puder brązujący w kulkach, Strong & Trendy Nails, Puder rozśietlający w kulkach, Matt Finish Foundation. Ulotka specyfiku Strong & Trendy Nails jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Strong & Trendy Nails oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Strong & Trendy Nails można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Strong & Trendy Nails. Produkt Strong & Trendy Nails został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-06 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Strong & Trendy Nails to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Nasza platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Strong & Trendy Nails. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Strong & Trendy Nails to z pewnością pomożesz wielu osobom.