Soraya

Soraya

miejsce
w rankingu

--

Soraya
0.0
opinii: 0
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Soraya

Producent:

SORAYA

Thumb soraya

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem do rąk i paznokci

Preparat Soraya został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zimowa ochrona, Sucha skóra, krem do rąk. Producentem produktu Soraya jest Soraya, który również jest producentem takich specyfików jak Soraya Care & Control, Soraya , Soraya Botaniczna, Soraya Kolagen & Elastyna , Soraya Maxima Dermo-Therapy. Ulotka specyfiku Soraya jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Soraya oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Soraya można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Soraya . Specyfik Soraya został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2016-04-18 10:57. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Soraya to prosimy o dołączenie swojej opinii. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Soraya . Jeżeli napiszesz informację na temat preparatu Soraya to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.