Sopot Spa

Sopot Spa

miejsce
w rankingu

--

Sopot Spa
3.67
opinii: 3
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nikita 2015-04-30 14:31

  U mnie właśnie jakiegoś szału nie ma i nie wiem dlaczego to u innych tak działa dobrze a u mnie nie. To jest włąśnie bardzo dziwne ;/

 • Wikusia 2015-04-30 14:30

  Bezbłędnie oczyszcza skórę i teraz dzięki temu można już nie przejmować się drobnostkami tylko dalej oczyszczać swoją skórę! Sopot Spa i jestem z niego dumna.

 • Kasia W. 2015-04-30 14:22

  Ten płyn miceralny działa znakomicie i dzięki niemu w prosty sposób mogę się pozbyć całkowicie makijażu. Dobrze, że to działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Sopot Spa

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - płyn micelarny

  Specyfik Sopot Spa został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn micelarny, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu Sopot Spa jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka preparatu Sopot Spa jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Sopot Spa oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Sopot Spa można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sopot Spa. Preparat Sopot Spa został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:16. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sopot Spa to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Sopot Spa. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Sopot Spa to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.