Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nikita 2015-04-30 14:31

  U mnie właśnie jakiegoś szału nie ma i nie wiem dlaczego to u innych tak działa dobrze a u mnie nie. To jest włąśnie bardzo dziwne ;/

 • Wikusia 2015-04-30 14:30

  Bezbłędnie oczyszcza skórę i teraz dzięki temu można już nie przejmować się drobnostkami tylko dalej oczyszczać swoją skórę! Sopot Spa i jestem z niego dumna.

 • Kasia W. 2015-04-30 14:22

  Ten płyn miceralny działa znakomicie i dzięki niemu w prosty sposób mogę się pozbyć całkowicie makijażu. Dobrze, że to działa!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Sopot Spa został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn micelarny, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem preparatu Sopot Spa jest Ziaja, który również jest twórcą takich specyfików jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Sopot Spa jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Sopot Spa oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Sopot Spa dostępny jest bez recepty.