Sopot
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-31 15:54

  Świetny balsam ziaji!!

 • Halina.O 2015-07-10 12:19

  Polecam! W porównaniu do innych firm nie pozstawia plam na skórze i dobrze się rozprowadza. Ma kolor bardzo fajny do naszej jasnej karnacji, często po niego sięgam!

 • Marysia 2015-07-10 12:19

  Wszystko fajnie tylko ten zapach .. porażka jak dla mnie. Ja go nie mogę znieść przynajmniej :/

 • Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

  Czy jajka faktycznie są bardzo zdrowe?

  Czytaj artykuł
  Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

  Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

  Czytaj artykuł
  Koenzym Q10

  Koenzym Q10

  Czytaj artykuł
 • Jaśka 2015-07-10 12:17

  Skóra wygląda znacznie lepiej po nim, w szczególności w sezonie jesienno-zimowym. Ja jestem pozytywnie nim zasokczona :) U mnie nie pozostawia luk

 • Zapoznaj się z ulotką Sopot

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - mleczko

  Specyfik Sopot został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: rozświetlające, brązujące, oliwki, mleczka, kremy, balsamy, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Sopot jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Sopot jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Sopot oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Sopot dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sopot. Specyfik Sopot został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sopot to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Sopot. Jeżeli dodasz recenzję na temat produktu Sopot to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.