Solik Spray

Solik Spray

miejsce
w rankingu

--

Solik Spray
0.0
opinii: 0
Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Supple.PL to niezależny ranking suplementów i leków OTC

Czytaj artykuł
Co jeść i pić podczas upałów?

Co jeść i pić podczas upałów?

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Solik Spray

Producent:

Opis:

Solik Spray rekomendowany jest dla osób, które borykają się z uczuciem suchości i pieczeniem błon śluzowych nosa. Preparat chroni również przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Solik Spray działa wielokierunkowo: odżywia, zmiękcza, zabija bakterie oraz działa przeciwzapalnie. Preparat stosuje się w następujących sytuacjach: zapalenie zatok, alergiczny nieżyt nosa, zanikowy nieżyt błon śluzowych.

Skład:

W składzie preparatu Solik Spray znajdują się następujące substancje: wyciąg z chondrus crispus, D-panthenol, sole mineralne, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować 1 dawkę 3-4 razy dziennie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Nawilżenie nosa

Preparat Solik Spray został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Nawilżenie nosa. Wytwórcą produktu Solik Spray jest , który również jest wytwórcą takich produktów jak . Ulotka specyfiku Solik Spray jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Solik Spray oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Solik Spray można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Solik Spray. Preparat Solik Spray został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-08-27 15:46. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Solik Spray to prosimy o napisanie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat stosowania Solik Spray. Jeżeli dołączysz recenzję na temat specyfiku Solik Spray to z pewnością pomożesz wielu osobom.