Reklama baner
Sok z Aloesu

Sok z Aloesu

miejsce
w rankingu

--

Sok z Aloesu
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

Czytaj artykuł
Olej w kuchni i kosmetyce, czyli kilka słów o oleju kokosowym

Olej w kuchni i kosmetyce, czyli kilka słów o oleju kokosowym

Czytaj artykuł
Czym jest przesilenie wiosenne?

Czym jest przesilenie wiosenne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Sok z Aloesu

Producent:

LABORATORIA NATURY

Thumb laboratoria natury

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Sok z Aloesu został dodany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: zmęczenie, Cukrzyca, zgaga, wrzody, zaparcia, Artretyzm. Producentem preparatu Sok z Aloesu jest Laboratoria Natury, który również jest wytwórcą takich specyfików jak AloeLive Vitality, Beta Glukan Forte, Colostrum, Bisholin Balsam Mineralny, Sok z Aloesu. Ulotka produktu Sok z Aloesu jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Sok z Aloesu oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Sok z Aloesu można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Sok z Aloesu. Preparat Sok z Aloesu został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-04-15 12:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Sok z Aloesu to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Sok z Aloesu. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Sok z Aloesu to z pewnością pomożesz wielu osobom.