Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Enve 2015-08-13 15:10

  Dobrze robi swoją robotę, jednak jej trwałość jest niska. Potrafi się łamać i kruszyć, przez co szybko trzeba kupić nową.

 • Ania84 2015-08-13 15:08

  Tania i dobra pomadka, nie mam zastrzeżeń. Nawet ma fajny, milusi zapach :)

 • Mela 2015-04-25 15:10

  Fajnie nawilża usta i miło pachnie różami.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb nivea 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Soft Rose został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka, pomadka ochronna, usta, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Soft Rose jest Nivea, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Aqua Effect, Nivea Baby krem przeciw odparzeniom, Nivea Vital, Nivea Baby krem na każdą pogodę, NIVEA Lip Care Med Repair. Ulotka produktu Soft Rose jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Soft Rose oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Soft Rose można kupić bez recepty.