Reklama baner
Soft Rose

Soft Rose

miejsce
w rankingu

--

Soft Rose
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Enve 2015-08-13 15:10

  Dobrze robi swoją robotę, jednak jej trwałość jest niska. Potrafi się łamać i kruszyć, przez co szybko trzeba kupić nową.

 • Ania84 2015-08-13 15:08

  Tania i dobra pomadka, nie mam zastrzeżeń. Nawet ma fajny, milusi zapach :)

 • Mela 2015-04-25 15:10

  Fajnie nawilża usta i miło pachnie różami.

 • Zapoznaj się z ulotką Soft Rose

  Producent:

  NIVEA

  Thumb nivea 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Soft Rose został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: pomadka, pomadka ochronna, usta, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku Soft Rose jest Nivea, który również jest twórcą takich specyfików jak Aqua Effect, Nivea Baby krem przeciw odparzeniom, Nivea Vital, Nivea Baby krem na każdą pogodę, NIVEA Lip Care Med Repair. Ulotka produktu Soft Rose jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Soft Rose oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Soft Rose można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Soft Rose. Produkt Soft Rose został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-22 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Soft Rose to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Soft Rose. Jeżeli napiszesz informację na temat specyfiku Soft Rose to z pewnością pomożesz wielu osobom.