So Matte, Perfect Stay Pressed Powder

So Matte, Perfect Stay Pressed Powder

miejsce
w rankingu

--

So Matte, Perfect Stay Pressed Powder
0.0
opinii: 0
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb miss sporty  1

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Specyfik So Matte, Perfect Stay Pressed Powder został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder, puder do twarzy, kosmetyki. Producentem produktu So Matte, Perfect Stay Pressed Powder jest Miss Sporty, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka produktu So Matte, Perfect Stay Pressed Powder jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat So Matte, Perfect Stay Pressed Powder oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Produkt So Matte, Perfect Stay Pressed Powder dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu So Matte, Perfect Stay Pressed Powder. Produkt So Matte, Perfect Stay Pressed Powder został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:10. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu So Matte, Perfect Stay Pressed Powder to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z So Matte, Perfect Stay Pressed Powder. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu So Matte, Perfect Stay Pressed Powder to z pewnością pomożesz wielu ludziom.