So Matte Perfect Stay Foundation

So Matte Perfect Stay Foundation

miejsce
w rankingu

--

So Matte Perfect Stay Foundation
3.8
opinii: 5
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • aaani 2016-04-15 12:52

  Jestem z niego bardzo zadowolona.

 • Patrycja 2016-02-16 15:55

  Padklad fajny kryje średnio ale mi to wystarcza w razie czego korektor w pogotowiu:) matuje nawet cały dzień w ogóle nie muszę uloprawiac tego pudrem.

 • Plik 2015-08-15 15:52

  Dzięki temu podkładowi moja twarz się nie świeci, w szczególności przy punkcie T. Miałam tam zawsze problemy z świecącą się twarzą, teraz mam spokój ale twarz wygląda nieco sztucznie

 • Sprawdź, czy to zespół jelita drażliwego i zacznij działać!

  Sprawdź, czy to zespół jelita drażliwego i zacznij działać!

  Czytaj artykuł
  Zdrowotne właściwości rabarbaru

  Zdrowotne właściwości rabarbaru

  Czytaj artykuł
  Przegląd zalet mniszka lekarskiego

  Przegląd zalet mniszka lekarskiego

  Czytaj artykuł
 • Weronika 2015-05-01 00:34

  Polecam! Jako podkład matujący jest to bardzo dobre rozwiązanie bo pokrywa wszystkie miejsca jednostajnie, nie czyniąc z twarzy maski. Dobrze trzyma się też twarzy.

 • Ewelina 2015-04-29 11:25

  Polecam jak najbardziej, dobrze kryje wszelkie niedoskonałości, do tego nie jest aż taki drogi. Moim zdaniem bardzo fajny kosmetyk, dobrze też wpasowuje się w moją cerę.

 • Zapoznaj się z ulotką So Matte Perfect Stay Foundation

  Producent:

  MISS SPORTY

  Thumb miss sporty 1

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Produkt So Matte Perfect Stay Foundation został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład matujący, podkład, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku So Matte Perfect Stay Foundation jest Miss Sporty, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Pump Up Booster Mascara, Studio Colour, Mono Eye Shadow, Studio Lash 3D Volumythic Mascara, Fabulous Gloss, Cats Eyes. Ulotka produktu So Matte Perfect Stay Foundation jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat So Matte Perfect Stay Foundation oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat So Matte Perfect Stay Foundation można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu So Matte Perfect Stay Foundation. Preparat So Matte Perfect Stay Foundation został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku So Matte Perfect Stay Foundation to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z So Matte Perfect Stay Foundation. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku So Matte Perfect Stay Foundation to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.