Slimastick

Slimastick

miejsce
w rankingu

--

Slimastick
4.5
opinii: 2
Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

Czytaj artykuł
Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Czytaj artykuł
Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

Środki wpływające na szybsze spalanie tłuszczu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ulka 2016-04-01 13:34

  To nie jest preparat odchudzający, natomiast jego działanie znacznie poprawiło mój metabolizm.Polecam!

 • Justyna 2016-03-03 14:52

  Skuteczny błonnik o przyjemnym smaku.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Opis:

  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób z nadwagą, które chcą osiągnąć prawidłową masę ciała. W składzie preparatu znajduje się witamina B2, która utrzymuje prawidłowy metabolizm energetyczny. Błonnik ułatwia zgubić zbędne kilogramy.

  Skład:

  W składzie saszetek Slimastick znajdują się następujące substancje: błonnik pokarmowy z korzenia cykorii, glukomannan, witamina B2 (ryboflawina) .

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym zaleca się przyjmować trzy saszetki dziennie. Zawartość saszetki należy rozpuścić w szklance wody i wypić natychmiast po rozpuszczeniu.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Slimastick

  4.52 opinii:
  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób...
  czytaj dalej »

  Slimastick to preparat dostępny w postaci saszetek. Slimastick rekomendowany jest dla osób... czytaj dalej »

  Produkt Slimastick został dołączony do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: nadwaga, odchudzanie, Błonnik. Producentem produktu Slimastick jest , który również jest wytwórcą takich specyfików jak . Ulotka preparatu Slimastick jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Slimastick oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Slimastick można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Slimastick. Preparat Slimastick został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-30 13:42. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Slimastick to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Slimastick. Jeżeli dołączysz notkę na temat specyfiku Slimastick to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.