Slim Farm

Slim Farm

miejsce
w rankingu

--

Slim Farm
0.0
opinii: 0
Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Przygotuj się do odchudzania - wskazówki jak zacząć

Czytaj artykuł
Cellulit wodny - pokonaj go skutecznie!

Cellulit wodny - pokonaj go skutecznie!

Czytaj artykuł
Dlaczego warto pić zielona kawę

Dlaczego warto pić zielona kawę

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Slim Farm

Producent:

INVENT FARM

Thumb invent farm

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - suplementy w płynie

Specyfik Slim Farm został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: przemiana materii, odchudzanie, hamuje apetyt. Producentem preparatu Slim Farm jest Invent Farm, który również jest producentem takich specyfików jak Para Farm, Slim Farm. Ulotka produktu Slim Farm jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Slim Farm oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Slim Farm można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Slim Farm. Specyfik Slim Farm został dodany do naszej bazy w dniu 2016-06-16 13:44. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Slim Farm to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Slim Farm. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Slim Farm to z pewnością pomożesz wielu ludziom.