Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask

Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask

miejsce
w rankingu

--

Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask
3.8
opinii: 5
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kamila 2016-03-07 13:42

  Używam jej po umyciu na mokre włosy nakładam na kilka minut i to wystarczy by były piękne. Jedynym malutkim minusem jest to, że po niej włosy łatwiej się przetłuszczają.

 • Natalia 2016-02-11 17:45

  Ostatnio moja ulubiona! Po pierwsze maska bardzo ładnie pachnie, ale zapach jest dosyć mocny i nie wszystkim może się podobać, dla mnie jest ok.Polecam wypróbować .

 • Iza 2015-04-30 20:28

  Jakoś nie zauważyłam zbyt wielkiej róznicy w moich włosach. Moim zdaniem to bardzo słąby środek, którego nie warto jest używać. Nie polecam...

 • Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

  Typowa reakcja kobiety na brak wzwodu

  Czytaj artykuł
  Dobroczynne właściwości ryb

  Dobroczynne właściwości ryb

  Czytaj artykuł
  Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Skuteczne odchudzanie - jak to zrobić?

  Czytaj artykuł
 • Martusia 2015-04-17 13:28

  Skutecznie regeneruje i poprawia włosy. Teraz już nie są aż tak zniszczone i poprzez to rewelacyjnie się rozczesują i nie muszę już iść do fryzjera to jest sukces!!

 • Ela11 2015-04-11 00:49

  Dzięki temu moje włosy są miękkie, gładki, dobrze się rozczesują oraz nie mam problemu potem z ich farbowaniem - bo wiem że są mocne.

 • Zapoznaj się z ulotką Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask

  Producent:

  STAPIZ

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: maska regenerująca, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem preparatu Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask jest Stapiz, który również jest producentem takich specyfików jak Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask. Ulotka preparatu Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask. Specyfik Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask to prosimy o dołączenie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Sleek Line, Repair & Shine Hair Mask to z pewnością pomożesz wielu ludziom.