Skora Wrażliwa

Skora Wrażliwa

miejsce
w rankingu

--

Skora Wrażliwa
4.33
opinii: 3
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Jak dbać o cerę od wewnątrz

Jak dbać o cerę od wewnątrz

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • beata 2015-08-13 11:53

  Dobry zmywacz, w zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Chociaż na inne nie mogę narzekać

 • Julka 2015-08-13 11:51

  Jest w miarę tani wiec postanowiłam go spróbować, działa podobnie jak inne zmywacze, czyli skutecznie radzi sobie z całym makijażem. Żadnych podrażnień nie zauważyłam na szczęście!

 • Elala 2015-06-03 00:15

  Dostałam go ostatnio w prezencie, szału nie robi może, ale moim zdaniem dobrze swoje zadanie spełnia. Cały makijaż zmył bez większego problemu, twarz wygląda po nim dobrze i fajnie pachnie :)

 • Zapoznaj się z ulotką Skora Wrażliwa

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - płyn

  Produkt Skora Wrażliwa został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: płyn do usuwania makijażu, do usuwania makijażu wodoodpornego, płyn, kosmetyki. Producentem preparatu Skora Wrażliwa jest Garnier, który również jest producentem takich produktów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Skora Wrażliwa jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Skora Wrażliwa oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Skora Wrażliwa można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Skora Wrażliwa. Specyfik Skora Wrażliwa został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-22 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Skora Wrażliwa to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Skora Wrażliwa. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Skora Wrażliwa to z pewnością pomożesz wielu osobom.