Skin So Soft, Hair Minimising Lotion

Skin So Soft, Hair Minimising Lotion

miejsce
w rankingu

93

Skin So Soft, Hair Minimising Lotion
3.0
opinii: 6
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-21 12:47

  PR produktu był dobry, niestety na tym się skończyło. Balsam spowalniający odrastanie włosków, który nie spowalnia....

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 11:57

  daje radę

 • tamara 2016-03-30 15:35

  już go nie kupię, bo takie samo działanie nawilżające ma jeszcze kilka innych balsamów, a ten w porównaniu z nimi jest dość drogi.

 • Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

  Zielone algi dla zdrowia – szerokie zastosowanie

  Czytaj artykuł
  Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

  Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

  Czytaj artykuł
  Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

  Czytaj artykuł
 • Wpia 2015-08-07 12:05

  Źle pachnie i nie spowalnia odrostu? Czy muszę mieć jeszcze jakieś argumenty ku temu aby nie polecić go??

 • Kaśka 2015-08-07 12:05

  Nie byłam do niego przekonana, ale włoski po nim są naprawdę mniejsze i słabsze. Samo golenie się jest już bardzo proste, dla mnie bardzo dobre rozwiązanie :)

 • Niki 2015-05-21 17:56

  O wiele lepiej bym się czuła jakby był po prostu bardzo aromatyczny. Teraz ma z tym bardzo duży problem i jakoś nie podchodzi mi niestety. Nie polecam za bardzo :(

 • Zapoznaj się z ulotką Skin So Soft, Hair Minimising Lotion

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Preparat Skin So Soft, Hair Minimising Lotion został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą preparatu Skin So Soft, Hair Minimising Lotion jest Avon, który również jest producentem takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Skin So Soft, Hair Minimising Lotion jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Skin So Soft, Hair Minimising Lotion oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Skin So Soft, Hair Minimising Lotion można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Skin So Soft, Hair Minimising Lotion. Produkt Skin So Soft, Hair Minimising Lotion został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Skin So Soft, Hair Minimising Lotion to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat używania Skin So Soft, Hair Minimising Lotion. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Skin So Soft, Hair Minimising Lotion to z pewnością pomożesz wielu ludziom.