Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray

Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray

miejsce
w rankingu

Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray
3.33
opinii: 3
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Alicja.Z 2015-08-09 17:29

  W końcu znalazłam coś co pomoże mi w walce z czarnymi odrostami. Jak dla mnie to była jakaś masakra kiedyś, aby non-stop się farbować. Teraz mam od czasu do czasu, trzecią drogę

 • Iguana 2015-08-09 17:25

  Działa dość mocno, u mnie rzeczywiście rozjaśnia włosy, ale muszę uważać aby z nim nie przesadzić. Bardzo łatwo można spowodować za mocny efekt.

 • Kinga 2015-07-06 15:50

  Nie polecam żadnych spreyów do koloryzacji, to nic nie daje i nie jest w ogóle trwałe ..

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb john frieda

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, spray, koloryzacja. Producentem produktu Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray jest John Frieda, który również jest producentem takich preparatów jak Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray. Ulotka preparatu Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego obrazki. Produkt Sheer Blonde, Go Blonder Lightening Spray można dostać bez recepty.