Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

n/a

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Diostrin

0.00 opinii:
Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności...
czytaj dalej »

Diostrin to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności... czytaj dalej »

Produkt SENSILAB Q10 Sensitive został przyporządkowany do kategorii Higiena wraz z tagami: zapalenie dziąseł, wrażliwe dziąsła, starzenie się, paradontoza, wzmocnienie szkliwa, regeneracja dziąseł, zapobieganie paradontozie. Wytwórcą preparatu SENSILAB Q10 Sensitive jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka specyfiku SENSILAB Q10 Sensitive jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat SENSILAB Q10 Sensitive oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego obrazki. Specyfik SENSILAB Q10 Sensitive dostępny jest bez recepty.