Senses, Body Scrub

Senses, Body Scrub

miejsce
w rankingu

--

Senses, Body Scrub
4.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kika 2015-07-03 18:22

  Każdy kto myśli o pielęgnacji ciała powinien tego używać. To jest podstawa moim zdaniem. Bardzo polecam to i używajcie dla swojego zdrowia!

 • Ulka 2015-07-03 18:21

  Senses, Body Scrub to bardzo dobry środek, który w kilka chwilk pozwoli usunąć nadmierny naskórek. Działa porządnie i podoba mi się strasznie!

 • Daga 2015-06-11 18:21

  Niestety, ale jest dość słabym wyborem :/ Średnio ściera naskórek i raczej żel pod prysznic przypomina.

 • Zapoznaj się z ulotką Senses, Body Scrub

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Senses, Body Scrub został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling do ciała, peelingi, Pielęgnacja ciała. Producentem specyfiku Senses, Body Scrub jest Avon, który również jest twórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Senses, Body Scrub jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Senses, Body Scrub oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Senses, Body Scrub można dostać bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Senses, Body Scrub. Preparat Senses, Body Scrub został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Senses, Body Scrub to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Senses, Body Scrub. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Senses, Body Scrub to z pewnością pomożesz wielu ludziom.