Senses, Body Scrub

Senses, Body Scrub

miejsce
w rankingu

Senses, Body Scrub
4.0
opinii: 3
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kika 2015-07-03 18:22

  Każdy kto myśli o pielęgnacji ciała powinien tego używać. To jest podstawa moim zdaniem. Bardzo polecam to i używajcie dla swojego zdrowia!

 • Ulka 2015-07-03 18:21

  Senses, Body Scrub to bardzo dobry środek, który w kilka chwilk pozwoli usunąć nadmierny naskórek. Działa porządnie i podoba mi się strasznie!

 • Daga 2015-06-11 18:21

  Niestety, ale jest dość słabym wyborem :/ Średnio ściera naskórek i raczej żel pod prysznic przypomina.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Senses, Body Scrub został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: peeling do ciała, peelingi, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą produktu Senses, Body Scrub jest Avon, który również jest producentem takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Senses, Body Scrub jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Senses, Body Scrub oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Senses, Body Scrub dostępny jest bez recepty.