Selsun Blue

Selsun Blue

miejsce
w rankingu

--

Selsun Blue
0.0
opinii: 0
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Selsun Blue

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Produkt Selsun Blue został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: łupież, łojotok, szampon do włosów przetłuszczających się. Wytwórcą preparatu Selsun Blue jest , który również jest twórcą takich preparatów jak . Ulotka preparatu Selsun Blue jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Selsun Blue oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Selsun Blue można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Selsun Blue. Preparat Selsun Blue został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-03-01 15:25. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Selsun Blue to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Selsun Blue. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Selsun Blue to z pewnością pomożesz wielu osobom.