Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Odżywki węglowodanowe - podstawowe informacje

Czytaj artykuł
Kiedy powinno się stosować gainery?

Kiedy powinno się stosować gainery?

Czytaj artykuł
Na co zwrócić uwagę podczas wyboru suplementu przedtreningowego?

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru suplementu przedtreningowego?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-22 12:52

  dobry skład.kupiłem już drugie opakowanie.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Scitec Jumbo został dodany do kategorii Dla sportowców wraz z tagami: gainery, Odżywki węglowodanowo - białkowe. Producentem specyfiku Scitec Jumbo jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Scitec Jumbo jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Scitec Jumbo oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Scitec Jumbo dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Scitec Jumbo . Preparat Scitec Jumbo został dołączony do naszej bazy w dniu 2016-02-10 10:56. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Scitec Jumbo to prosimy o napisanie swojej opinii. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Scitec Jumbo . Jeżeli zamieścisz recenzję na temat produktu Scitec Jumbo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.