Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

miejsce
w rankingu

--

Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)
4.0
opinii: 5
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Domowe sposoby na mocne i zdrowe paznokcie

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Natka 2016-02-16 15:38

  Lubie efekt pięknych, grubych i gługich rzęs. Taki właśnie otrzymałam po urzyciu tego tuszu. :)

 • Wiki 2015-04-17 12:57

  Scandaleyes Volume Flash Mascara to tusz, który w rewelacyjny sposób pogrubia rzęsy oraz nadaje im o wiele lepszego kształtu. Jest dla mnie dobry, tylko cena mnie przerażą :(

 • Mascoro 2015-04-14 16:19

  Teraz już jak dla mnie rzęsy to nie problem. Fajnie, że udało mi się znaleźć taki środek do tego. Mascara działa bardzo skutecznie daje 5/5!

 • Czosnek niedźwiedzi - nieznane właściwości

  Czosnek niedźwiedzi - nieznane właściwości

  Czytaj artykuł
  Korzyści, dla których warto biegać

  Korzyści, dla których warto biegać

  Czytaj artykuł
  Szkodliwe dodatki do żywności

  Szkodliwe dodatki do żywności

  Czytaj artykuł
 • Ola 2015-04-14 16:19

  Jeden z lepszych tuszów z których miałem okazje korzystać. Polecam je każdemu i poprzez to możecie w prosty sposób polepszyć swoje rzęsy, tak aby wyglądały atrakcyjnie!

 • Magda 2015-04-09 00:54

  Sprawdzałam ten tusz i rzeczywiście okazał się wodoodporny- jednakże jest po prostu za grupy i źle maluję kreskę. Moim zdaniem są lepsze rozwiązania gdy idzie o tusz do rzęs.

 • Zapoznaj się z ulotką Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs)

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs

  Produkt Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem preparatu Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) jest Rimmel, który również jest producentem takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka produktu Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego zdjęcia. Preparat Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs). Preparat Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs). Jeżeli utworzysz recenzję na temat produktu Scandaleyes Volume Flash Mascara (Pogrubiający tusz do rzęs) to z pewnością pomożesz wielu ludziom.