Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Celina 2016-03-11 17:11

  Wydłuża rzęsy. Nie rozmazuje się.Polecam

 • Grażyna 2016-02-11 13:35

  Jak dla mnie produkt idealny. Szczoteczka duża i sprawdza się idealnie na długich rzęsach. Nie skleja ich, a ładnie wydłuża i pogrubia.Nie kruszy się co jest kolejnym plusem.Polecam)

 • Dini 2015-08-08 11:48

  Mocne pogrubienie przy tego typu szczoteczkach to dla mnie wyznacznik jakości. Scandaleyes nie zawiodła mnie tutaj i mocno wydłużyła moje rzęsy. Objętość jest także znacznie większa.

 • Skuteczna walka z nałogiem tytoniowym

  Skuteczna walka z nałogiem tytoniowym

  Czytaj artykuł
  Właściwości żurawiny

  Właściwości żurawiny

  Czytaj artykuł
  Rozwój transplantologii

  Rozwój transplantologii

  Czytaj artykuł
 • Kinia 2015-08-08 11:47

  Polecam, tusz rzeczywiście wyciąga i pogrubia moje rzęsy. Widać to na pierwszy rzut oka. Do tego nie rozmazuje się.

 • Danuta12 2015-08-08 11:44

  Nie nadaje się on w ogóle do codziennego użytku .. Ponieważ jest po prostu za mocny, może i na wyjście tak. Ale ja bym go nie kupiła

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Scandaleyes Extreme Black Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, tusz do rzęs pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku Scandaleyes Extreme Black Mascara jest Rimmel, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka specyfiku Scandaleyes Extreme Black Mascara jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Scandaleyes Extreme Black Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Scandaleyes Extreme Black Mascara dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Scandaleyes Extreme Black Mascara. Produkt Scandaleyes Extreme Black Mascara został dołączony do bazy danych w dniu 2015-05-21 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Scandaleyes Extreme Black Mascara to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Scandaleyes Extreme Black Mascara. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Scandaleyes Extreme Black Mascara to z pewnością pomożesz wielu ludziom.