Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ilona.Ż 2015-08-10 16:26

  Są to przystępne cenowo cienie, do tego można dowolnie komponować te kolorki, bo jest ich wiele. Wszystkie są trwałe i nie osypują się/kruszą. 5/5

 • Kinga 2015-08-10 16:22

  Fajnie że jest wiele kolorów, dobrze można dobrać cień do naszych oczów. U mnie się nie bryluje, zaciera. Polecam

 • Daga 2015-05-21 21:12

  Cień do powiek jest bardzo fajny :) Dobrze się rozprowadza, dobrze podkreśla powieki oraz jest wiele kolorów, które łatwo można do powiek dobrać - jak najbardziej polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb bell

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Satin Mat został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do powiek, cienie do powiek, cienie, makijaż. Producentem preparatu Satin Mat jest Bell, który również jest producentem takich produktów jak 2Skin Pocket, Permanent Make-Up Lip Tint, French Manicure, Diamond Eyes Mousse, Perfect Skin. Ulotka produktu Satin Mat jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Satin Mat oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Satin Mat można dostać bez recepty.