Reklama baner
Satin Care Sensitive Skin

Satin Care Sensitive Skin

miejsce
w rankingu

--

Satin Care Sensitive Skin
3.75
opinii: 4

Kup w sklepie

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Xena 2015-05-16 12:35

  Ogólnie spoko się wydaje i nie mam do niego żadnych zastrzeżeń. No może jedno, w sumie cena jest troszkę za dużo, inna konkurencja jest słabsza ale też tańsza. No ale o 20% tańszy środek byłby już spoko.

 • Karolcia 2015-05-16 12:34

  Moim zdaniem mógłby troszkę bardzo później nawilżać oraz uelastycznić skórę, gdyż to czasami stwarza problem. Na ogół jest średni i nic go nie wyróżnia od innych środków!

 • Klaudia W. 2015-05-16 12:34

  Satin Care Sensitive Skin pomógł mi w szybki i ciekawy sposób wykonać bezbłędną i precyzyjną depilacje. Teraz już nie mam z tym problemu i ciesze sie z życia!

 • DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

  DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

  Czytaj artykuł
  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

  Czytaj artykuł
  Olej kokosowy. Najzdrowszy olej świata?

  Olej kokosowy. Najzdrowszy olej świata?

  Czytaj artykuł
 • Marta 2015-05-16 12:33

  Jeden z lepszych żeli na depilacje mojej skóry. Nie mam do nim żadnymi problemu z zaczerwieniami czy później drobnymi obrzękami. To jest super :)

 • Zapoznaj się z ulotką Satin Care Sensitive Skin

  Producent:

  GILLETTE FOR WOMEN

  Thumb gillette for women

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt Satin Care Sensitive Skin został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: żel, żel do skóry, do golenia, do skóry wrażliwej, aloes, witamina E, do depilacji, depilacja, pielęgnacja ogolna. Producentem preparatu Satin Care Sensitive Skin jest Gillette for Women, który również jest twórcą takich produktów jak Satin Care Sensitive Skin. Ulotka preparatu Satin Care Sensitive Skin jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Satin Care Sensitive Skin oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Satin Care Sensitive Skin można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Satin Care Sensitive Skin. Produkt Satin Care Sensitive Skin został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Satin Care Sensitive Skin to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Satin Care Sensitive Skin. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Satin Care Sensitive Skin to z pewnością pomożesz wielu ludziom.