Sanum Alkala N

Sanum Alkala N

miejsce
w rankingu

--

Sanum Alkala N
4.5
opinii: 2

Kup w sklepie

Spirulina- niezwykłe algi

Spirulina- niezwykłe algi

Czytaj artykuł
Trądzik pospolity - fakty i mity

Trądzik pospolity - fakty i mity

Czytaj artykuł
6 zdrowszych wyborów na grilla

6 zdrowszych wyborów na grilla

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lusia 2017-06-16 13:10

  Rozprawiłam się skutecznie z zakwaszeniem mojego organizmu. Jak? Właśnie dzięki temu niepozornemu suplementowi.

 • eryk 2016-03-02 12:40

  polecam sportowcom!skuteczny odkwaszacz.

 • Zapoznaj się z ulotką Sanum Alkala N

  Producent:

  SANUM

  Thumb sanum

  Opis:

  Sanum Alkala N to suplement diety, który wspomaga ochronę komórek organizmu przed zakwaszeniem oraz jego konsekwencjami.

  Preparat ten pomaga regulować gospodarkę kwasowo-zasadową oraz elektrolitową. Ze względu na te właściwości łagodzi skutki nadmiernego spożycia alkoholu. Proszek Sanum Alkala N polecany jest w celu uzupełnienia diety w związki zasadowe. Suplement przeznaczony jest dla osób dorosłych.

  Skład:

  Składniki produktu Sanum Alkala N są następujące: 

  diwęglan sodu, diwęglan potasu, cytrynian sodu.

  Zawartość składników w 1 miarce proszku (3 g), czyli zalecanej dziennej porcji: diwęglan sodu – 2,7 mg, diwęglan potasu – 0,3 g, cytrynian sodu – 0,05 g.

  Dawkowanie:

  Stosowanie suplementu Sanum Alkala N powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na opakowaniu preparatu.

  Zalecana porcja suplementu do zażycia w ciągu dnia to 1 miarka proszku (3 g). Proszek należy rozpuścić w 1/2 szklanki płynu, pić małymi porcjami w ciągu dnia.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem do stosowania jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Sanum Alkala N, u osób z zasadowicą, bezkwaśnością żołądka, hipopotasemią, hypochlorydią. 

  Proszek Sanum Alkala N należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić od wilgoci. Nie stosować po upływie terminu ważności umieszczonym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do spożycia w ciągu dnia porcji suplementu. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako zamiennik zróżnicowanej diety.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - zakwaszenie organizmu

  Sanum Alkala N

  4.52 opinii:
  Sanum Alkala N to suplement diety, który wspomaga ochronę...
  czytaj dalej »

  Sanum Alkala N to suplement diety, który wspomaga ochronę... czytaj dalej »

  Preparat Sanum Alkala N został zapisany do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: zakwasy, wzdęcia, niestrawność, zdrowie, odchudzanie. Wytwórcą preparatu Sanum Alkala N jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Sanum Alkala N jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Sanum Alkala N oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Sanum Alkala N dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Sanum Alkala N. Produkt Sanum Alkala N został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-31 12:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Sanum Alkala N to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Sanum Alkala N. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Sanum Alkala N to z pewnością pomożesz wielu ludziom.