Samoopalacz w piance

Samoopalacz w piance

miejsce
w rankingu

5

Samoopalacz w piance
3.57
opinii: 7
Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • julia 2016-03-10 14:26

  super!polecam!

 • Teresa 2016-02-29 13:44

  Dla mnie jedyny i niepowtarzalny samoopalacz.

 • Olka 2015-05-29 22:34

  Ogólnie działa bardzo dobrze, jednak również trzeba za niego ladnie zapłacic. No cóż coś za coś nie ma nic za darmo :)

 • Olej z pestek dyni- właściwości i zastosowanie.

  Olej z pestek dyni- właściwości i zastosowanie.

  Czytaj artykuł
  Długi sen - większe ryzyko udaru

  Długi sen - większe ryzyko udaru

  Czytaj artykuł
  Wyjątkowo zdrowy - Ananas

  Wyjątkowo zdrowy - Ananas

  Czytaj artykuł
 • Mirka 2015-05-29 22:34

  Jak dla mnie to jest to coś z czego warto jest korzystać. W kilka minut można mieć piękną opaleniznę, której nikt nie mógłby się wstydzić :)

 • Ilonka Rander 2015-05-29 22:33

  Wszystko jest sztuczne i bardzo słabo jest utrwalone na skórze. To mega mnie wkurza i jestem zdesperowana tym ;/

 • Izka 2015-05-29 22:33

  Dla mnie to nie jest zbyt dobry pomysł aby stosować Samoopalacz w piance. Nie działa za dobrze i to skreśla jego działanie!

 • Małogisa 2015-05-01 16:54

  Bardzo fajny samoopalacz, można zastosować spokojnie na krem ,czy też inne kosmetyki, nie zacieka i kolor jest fajnie dobrany do jasnej karnacji. Na pewno nie można z nim przesadzić - jak najbardziej polecam :)

 • Zapoznaj się z ulotką Samoopalacz w piance

  Producent:

  DAX COSMETICS

  Thumb dax

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Samoopalacz w piance został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: samoopalacz, kosmetyki. Producentem produktu Samoopalacz w piance jest Dax Cosmetics, który również jest producentem takich specyfików jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka produktu Samoopalacz w piance jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Samoopalacz w piance oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Samoopalacz w piance można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Samoopalacz w piance . Produkt Samoopalacz w piance został zapisany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Samoopalacz w piance to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Samoopalacz w piance . Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Samoopalacz w piance to z pewnością pomożesz wielu osobom.